Tészta:
Szitáljuk át a lisztet és a cukrot. Vágjuk hosszába a vaníliarudat, kaparjuk ki a belsejét. Vágjuk fel a vajat kis darabokra, majd krémesre keverjük k
A lisztkupac közepébe mélyedést készítünk, majd beleteszünk 25 g cukrot, a vaníliás cukrot, a tojássárgáját, a tejet és a szeletelt vajat (egy evőkanálny
Egy lábosba tesszük a szilvát és a cukrot, felöntjük 1,25 deci vízzel, majd néhány percig így forraljuk, leszűrjük. Az áfonyát kissé összetörjük, majd a
Az élesztőt fél deci cukros, langyos tejben megfuttatjuk, majd hozzákeverjük a liszteket, a tojássárgáját, a maradék cukrot és tejet. Ezután hozzáadjuk a meg
Melegítsük elő a sütőt 180 fokra. Keverjük össze a tojásokat, a lisztet, majd adjuk hozzá a tejet és a cukrot. Vajazzunk ki egy sütőformát, és öntsük bele
A kimagozott, elfelezett szilvákat egy kanál cukorral és vízzel főzni kezdjük, majd kb. 5 perc után egy jénaiba tesszük. A többi hozzávalót egy tálban alapos
A tésztát kinyújtjuk, majd egyforma négyzetekre felszeleteljük. Mindegyik közepére lekvárt teszünk, majd négy sarkát úgy hajtjuk egymásra, hogy egy forgót k
Az élesztőt kevés langyos, cukros tejbe morzsoljuk, majd összegyúrjuk a Rama margarinnal, liszttel, cukorral és tojással. 30 percig kelesztjük, majd kinyújtjuk,
Ugrás a lap tetejére >>