A sütőt előmelegítjük 180 fokon. Ki
vajazunk egy hőálló tálat, majd a megmosott gyümölcsöket osszuk el a tálban. A
tojássárgákat keverjük el a
cukorral, amíg ki nem fehéredik. Tegyük a tálat egy másik edénybe, amelyben forró
víz van, és addig keverjük a krémet, míg be nem sűrűsödik. a krémet öntsük a gyümölcsökre, és 10-15 percig süssük. Amikor megsült azonnal tálalhatjuk.
Mindössze 25-30 perc alatt elkészül.
Szerző:
Ízletes receptek Hozzáadom a kedvenc receptjeimhez >>